arlindi-2009@live.com
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 7 Muzika Shqip ...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 111
Join date : 31/01/2009

MesazhTitulli: 7 Muzika Shqip ...   Sun Feb 01, 2009 1:19 am

1.B-ulleT ft. Dost MC - Sytë e Tu.mp3

Cito:
4shared.com/file/68487252..._Syt_e_Tu.html

2.Don-T Ft B-ulleT dhe Dost Mc - Ah qiko.mp3

Cito:
4shared.com/file/68488545...-_Ah_qiko.html

3.B-ullet & Dost MC & Burim Aliu - Qu zemer.mp3

Cito:
4shared.com/file/68490346..._Qu_zemer.html

4.DeMoRt & Burim Aliu - Pse t`kom besu.mp3

Cito:
4shared.com/file/70410097...tkom_besu.html

5.DeMoRt -Saher.mp3

Cito:
4shared.com/file/70410335...Rt_-Saher.html

7.Dost Mc & DemoRt - Te rrapi.mp3

Cito:
4shared.com/file/76772088..._Te_rrapi.html

8.B.M.C(Dost MC ft Demort)-jena kthy.mp3

Cito:
4shared.com/file/79862782...jena_kthy.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://lindi2001.forum.st
 
7 Muzika Shqip ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Arlind Selmani :: Muzika Shqip-
Kërce tek: